CUSTOM

 • Fotka ovladače lze upravit podle vybraného designu Dárkový poukaz můžete použít na ESHOP.ELLIENKA.CZ na PS4/PS5 a Xbox ovladače, bude odečtena částka, kterou jste máte na faktuře.Upozornění: Dárkový poukaz lze zaplatit pouze předem a to pomocí bankovního převodu/paypalu. Poukaz je následně zaslán na email.

  3 899 Kč
 • CUSTOM Design krytu konzole PS5 / XBOXPokud máte zájem o custom design, napište na info@ellienka.cz pro nacenění Vámi zvoleného designu.Návrh designu bude zaslán na email do cca 2 týdnů. Celkové zpracování trvá cca 4-6 týdnů, po připsání platby není možno objednávku stornovat. Lze zaslat vlastní bočnice PS5/Konzoli XBOXLze platit platit dopředu na...

 • Tento produkt slouží jen jako dodatek k ovladačům PS4 / PS5Speciální protiskluzová úprava zadní strany ovladače pro ovladače SONY Playstation Dualshock a Dualsense. Barva bude sladěna k Vašemu designu ovladače.

  500 Kč
 • Expresní výroba a doručení ovladače do 2 týdnůTento produkt slouží jen jako dodatek k ovladačům PS / XBOX / NINTENDO

  500 Kč
 • Custom ovladač s vlastním designemOvladač lze pouze platit dopředu na bankovní účet/Paypal.Návrh designu bude zaslán na email do cca 2 týdnů. Celkové zpracování trvá cca  5-6 týdnů, po připsání platby není možno objednávku stornovat. Jedná se o ilustrační foto. Veškeré ovladače jsou tvořené RUČNĚ a proto je každý ovladač originální a jiný :)

  3 899 Kč
  Add to Cart
  Quick view